| Standaard | GB, ASTM, JIS, BS, Enz. |
|---|---|
| Massa van Zn-Laag | 40-275g |
| Vorm | C/Z |
| pakket | Standaard exportpakket |
| Staalsoort | 195/235/355 |
|---|---|
| Massa van Zn-Laag | 40-275g |
| Lengte | Aangepast |
| Vorm | C/Z |
| Vorm | C/Z |
|---|---|
| Standaard | GB, ASTM, JIS, BS, Enz. |
| Kleur | Zilver |
| pakket | Standaard exportpakket |
| Vorm | C/Z |
|---|---|
| Materiaal | strip staal |
| Oppervlaktebehandeling | thermisch verzinkt |
| Staalsoort | 195/235/355 |
| Oppervlaktebehandeling | thermisch verzinkt |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Vorm | C/Z |
| Materiaal | strip staal |
| Corrosiebestendigheid | Hoog |
|---|---|
| Productnaam | Metalen golvende vloeren |
| Profieltype | Trapeziumvormig / geribbeld |
| Dikte | 0,7 mm - 1,5 mm |
| Fire resistance | Class A |
|---|---|
| Width | 600mm - 1200mm |
| Compliance standards | ASTM, EN, JIS |
| Product name | Corrugated Metal Decking |
| Finish | Galvanized / Painted / Plain |
|---|---|
| Coating | Zinc Coating (G60 - G275) |
| Material | Galvanized Steel |
| Length | Customizable Up To 6000mm |