| Samenpersende Sterkte | >200Kpa |
|---|---|
| Vochtbestendigheid | Ja |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Brandclassificatie | B1/B2 |
| Geluidsisolatie | Ja |
| Lengte | Klantgericht |
|---|---|
| Hitteisolatie | Ja |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Productnaam | koude opslagpu paneel |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
|---|---|
| Breedte | Klantgericht |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Vochtbestendigheid | Ja |
| Hitteisolatie | Ja |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Brandclassificatie | B1/B2 |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Dikte | Klantgericht |
| Vochtbestendigheid | Ja |
| Samenpersende Sterkte | >200Kpa |
|---|---|
| Geluidsisolatie | Ja |
| Brandclassificatie | B1/B2 |
| Dikte | Klantgericht |
| Vochtbestendigheid | Ja |
| Breedte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Productnaam | koude opslagpu paneel |
| Vochtweerstand | Ja |
| Dikte | >45kg/m3 |
| Dikte | Klantgericht |
|---|---|
| Vochtbestendigheid | Ja |
| Maak waterdicht | Ja |
| Productnaam | koude opslagpu paneel |
| Breedte | Klantgericht |
| Levertijd | 5-8 de werkendag |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Levering vermogen | 10000㎡/dag |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Shandong Changyuan Material · China |
| Gezichtsmateriaal | Al-Mg-Mn |
|---|---|
| Verpakking Details | Film bedekt met pallets, riem met of zonder sluiting |
| Levertijd | 5-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 5000 m/dag |
| Kernmateriaal | PUR/PIR |
|---|---|
| Verpakking Details | Met folie bedekte panelen op pallets, EPS in de bodem, riem met of zonder, papier/staal beschermen d |
| Levertijd | 5-20 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 m/dag |