| Duurzaamheid | Corrosiebestendig, lange levensduur |
|---|---|
| Installatiemethode | Tong- en groef-/kliksysteem |
| gewicht | Lichtgewicht, ca. 8-12 Kg/m² Afhankelijk van de dikte |
| Geconfronteerd met materiaal | Gegalvaniseerd staal / aluminium / kleurgecoat staal |
| Kernmateriaal | Polyisocyanuraat (PIR) schuim |
| Effectieve breedte van het paneel | 1000 mm |
|---|---|
| Thermische geleidbaarheid | ≤0,02W/m·K |
| Toepassingen | Industriële gebouwen, magazijnen, koelopslag, commerciële daken |
| Brandwerendheid | Klasse B1 (GB) |
| paneel lengte | Aanpasbaar, tot 11960 meter |
| Paneeldikte | Typisch 50 mm tot 150 mm |
|---|---|
| gewicht | Lichtgewicht, ca. 8-12 Kg/m² Afhankelijk van de dikte |
| Productnaam | PIR-dakpanelen |
| Kernmateriaal | Polyisocyanuraat (PIR) schuim |
| Toepassingen | Industriële gebouwen, magazijnen, koelopslag, commerciële daken |
| paneel lengte | Aanpasbaar, tot 11960 meter |
|---|---|
| Productnaam | PIR-dakpanelen |
| Paneeldikte | Typisch 50 mm tot 150 mm |
| Effectieve breedte van het paneel | 1000 mm |
| Kernmateriaal | Polyisocyanuraat (PIR) schuim |
| Toepassingen | Industriële gebouwen, magazijnen, koelopslag, commerciële daken |
|---|---|
| Duurzaamheid | Corrosiebestendig, lange levensduur |
| Paneeldikte | Typisch 50 mm tot 150 mm |
| Milieu-impact | Recyclebaar, lage VOS-emissies |
| paneel lengte | Aanpasbaar, tot 11960 meter |
| Naam | PU/PIR composiet sandwichpanelen |
|---|---|
| Buiten | Metaal van PPGI/PPGL of Al-Mg-Mn |
| binnen | Metaal van PPGI |
| Metaal buiten | Dubbele metalen filmlaag |
| Kleur | Grijs wit, rood, blauw gebruikelijk of volg uw vraag |
| Naam | Sandwichpanelen voor schoonmaakruimte |
|---|---|
| Gezicht/achter | Metaal/SS/Al-legering |
| Kern | Steenwol/glaswol/PUR/PIR/honingraat/zo-mg |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte van metaal | 0.40.8mm |
| Naam | Sandwichpanelen voor schoonmaakruimte |
|---|---|
| Gezicht/achter | Metaal/SS/Al-legering |
| Kern | Steenwol/glaswol/PUR/PIR/honingraat/zo-mg |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte van metaal | 0.40.8mm |
| Naam | 980/1180 mm breedte sandwichpanelen voor schoonmaakruimtes |
|---|---|
| Gezicht/achter | Metaal/SS/Al-legering |
| Kern | Steenwol/glaswol/PUR/PIR/honingraat/zo-mg |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte van metaal | 0.40.8mm |
| Naam | PE/PVDF-coating voor schoonmaakruimte van PPGI/SS/Al-legering met verschillende kernsteenwol/glaswol |
|---|---|
| Gezicht/achter | Metaal/SS/Al-legering |
| Kern | Steenwol/glaswol/PUR/PIR/honingraat/zo-mg |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte van metaal | 0.40.8mm |