| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Density | >45kg/m3 |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Vochtbestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Breedte | 930-1130 mm |
|---|---|
| Warmtisolatie | Ja |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Brandclassificatie | B1/B2 |
| Waterdicht | Ja |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Naam | Sandwichpanelen voor schoonmaakruimte |
|---|---|
| Gezicht/achter | Metaal/SS/Al-legering |
| Kern | Steenwol/glaswol/PUR/PIR/honingraat/zo-mg |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte van metaal | 0.40.8mm |
| Naam | Sandwichpanelen voor schoonmaakruimte |
|---|---|
| Gezicht/achter | Metaal/SS/Al-legering |
| Kern | Steenwol/glaswol/PUR/PIR/honingraat/zo-mg |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte van metaal | 0.40.8mm |
| Naam | 980/1180 mm breedte sandwichpanelen voor schoonmaakruimtes |
|---|---|
| Gezicht/achter | Metaal/SS/Al-legering |
| Kern | Steenwol/glaswol/PUR/PIR/honingraat/zo-mg |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte van metaal | 0.40.8mm |