| Naam | PE/PVDF-coating voor schoonmaakruimte van PPGI/SS/Al-legering met verschillende kernsteenwol/glaswol |
|---|---|
| Gezicht/achter | Metaal/SS/Al-legering |
| Kern | Steenwol/glaswol/PUR/PIR/honingraat/zo-mg |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte van metaal | 0.40.8mm |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| length | Various |
| anti-aging | Yes |
| color | Various |
| Brandwerende beoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Duurzaamheid | ≥10 jaar |
| Installatiemethode | Schroeven/Kleefstof |
| Vuurvast | Ja |
| Dikte | 50/75/100 mm |
| Brandwerende beoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Materiaal | Aanpasbaar |
| Vochtweerstand | ≤98%RH |
| Dikte | 50/75/100 mm |
| Installatiemethode | Schroeven/Kleefstof |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Breedte | 1000 mm |
| Structuur | Sandwich |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| width | 50-1130mm |
| lightweight | Yes |
| Sterkte | Hoog |
|---|---|
| fire_resistance | Hoog |
| Vorm | Variabele |
| Oppervlakte | Geperst |
| Onderhoud | Laag |
| Lange | Variabele |
|---|---|
| Installatie | Rustig aan. |
| breedte | Variabele |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Kosten | Laag |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |