| Duurzaamheid | Ja |
|---|---|
| Comité Type | Dak |
| Oppervlaktebehandeling | Klantgericht |
| Maak waterdicht | Ja |
| Kleur | Klantgericht |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Brandclassificatie | B1/B2 |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Dikte | Klantgericht |
| Vochtbestendigheid | Ja |
| Dikte | Klantgericht |
|---|---|
| Geluidsisolatie | Ja |
| Brandclassificatie | B1/B2 |
| Vochtbestendigheid | Ja |
| Oppervlaktebehandeling | Klantgericht |
| Oppervlaktebehandeling | Klantgericht |
|---|---|
| Hitteisolatie | Ja |
| Dikte | Gewicht |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maak waterdicht | Ja |
| Breedte | Klantgericht |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Vochtbestendigheid | Ja |
| Oppervlaktebehandeling | Klantgericht |
| Dikte | Klantgericht |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Installation | Easy |
|---|---|
| Fireproof | Yes |
| Shape | Panel |
| Surface | Smooth |
| Groove | Four-Groove |
| Installation | Easy |
|---|---|
| Size | Customized |
| Maintenance | Low |
| Groove | Four-Groove |
| Color | Various Colors |
| fireproof | Yes |
|---|---|
| durability | High |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| color | Various |
| soundproof | Yes |
| heat insulation | Yes |
|---|---|
| lightweight | Yes |
| durability | High |
| anti-aging | Yes |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |