| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
|---|---|
| Lange | verschillende |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Structuur | Sandwich |
|---|---|
| Paneltype | Daken |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Gewicht | Aanpasbaar |
| Vochtbestendigheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Brandbeoordeling | B1/B2 |
| Lange | Aanpasbaar |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| fireproof | Yes |
| lightweight | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| anti-corrosion | Yes |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Lange | verschillende |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | hoog |
| Lange | verschillende |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Duurzaamheid | - Ja, dat klopt. |
| Brandbeoordeling | B1/B2 |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Lange | Aanpasbaar |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| Anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Verscheidene |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| Anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
| Gewicht | Aanpasbaar |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Aanpasbaar |