| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Breedte | 1000 mm |
| Structuur | Sandwich |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
|---|---|
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | hoog |
| Lange | Verscheidene |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| De rand | Afgeschuind |
| Installatie | Rustig maar. |
| heatproof | - Jawel. |
| Grootte | Op maat |
| Lange | verschillende |
|---|---|
| anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Breedte | 50-1130 mm |
| color | Various |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| soundproof | Yes |
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| lightweight | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| anti-corrosion | Yes |
| durability | High |
| Fire Rating | B1/B2 |
|---|---|
| Weight | Customizable |
| waterproof | Yes |
| Structure | Sandwich |
| Length | Customizable |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Oppervlak | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| Breedte | 50-1130 mm |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | verschillende |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |