| Geluidsisolatie | - Jawel. |
|---|---|
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Naam van het product | koude opslagpu paneel |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
|---|---|
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| Lange | Verscheidene |
| anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| Breedte | 50-1130 mm |
| Kleur | Verscheidene |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Groef | Vier-groef |
|---|---|
| Kleur | Diverse Kleuren |
| heatproof | Ja |
| Vochtbestendig | Ja |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kleur | Diverse Kleuren |
|---|---|
| heatproof | Ja |
| Materiaal | Sandwich |
| Groef | Vier-groef |
| Duurzaamheid | Hoog |
| brandwerend | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Breedte | 50-1130 mm |
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Breedte | 50-1130 mm |
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Jawel. |
|---|---|
| Anti-veroudering | - Jawel. |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| Brandbestendig | - Jawel. |
| Kleur | verschillende |
|---|---|
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| Breedte | 50-1130 mm |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | - Ja, dat klopt. |