| Productnaam | koude opslagpu paneel |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Samendrukkracht | >200Kpa |
| Vochtbestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Productnaam | koude opslagpu paneel |
|---|---|
| Samenpersende Sterkte | >200Kpa |
| Maak waterdicht | Ja |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Kleur | Klantgericht |
| Oppervlaktebehandeling | Klantgericht |
|---|---|
| Productnaam | koude opslagpu paneel |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Breedte | Klantgericht |
| Samenpersende Sterkte | >200Kpa |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
|---|---|
| Productnaam | koude opslagpu paneel |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Lange | Aanpasbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Lange | Aanpasbaar |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | - Ja, dat klopt. |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Samendrukkracht | >200Kpa |
|---|---|
| Brandbeoordeling | B1/B2 |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Samenpersende Sterkte | >200Kpa |
|---|---|
| Vochtbestendigheid | Ja |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Brandclassificatie | B1/B2 |
| Geluidsisolatie | Ja |
| Lengte | Klantgericht |
|---|---|
| Hitteisolatie | Ja |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Productnaam | koude opslagpu paneel |
| maak vuurvast | Ja |
|---|---|
| Breedte | 1000mm |
| Kern | PU+Rock de Wol van Wol/PU +glass |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| Maak waterdicht | Ja |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Lange | Aanpasbaar |
| Naam van het product | koude opslagpu paneel |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Brandbeoordeling | B1/B2 |