| Panel Type | Roof |
|---|---|
| Weight | Customizable |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Width | 1000mm |
| Color | Customizable |
| Heat Insulation | Yes |
|---|---|
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Color | Customizable |
| Thickness | 50/100/150/200mm |
| Panel Type | Roof |
| Lange | Aanpasbaar |
|---|---|
| Gewicht | Aanpasbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
|---|---|
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | verschillende |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Structuur | Sandwich |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Verscheidene |
|---|---|
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Lange | Verscheidene |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | hoog |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Breedte | 50-1130 mm |
| Anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | Aanpasbaar |
| Structuur | Sandwich |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |