| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
|---|---|
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Lange | Aanpasbaar |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Brandbeoordeling | B1/B2 |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Lange | Aanpasbaar |
| Width | 1000mm |
|---|---|
| Sound Insulation | Yes |
| Color | Customizable |
| Length | Customizable |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Thickness | 50/100/150/200mm |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Length | Customizable |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Duurzaamheid | hoog |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Breedte | 50-1130 mm |
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Breedte | 50-1130 mm |
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Lange | Verscheidene |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Breedte | 50-1130 mm |
| Anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Lange | Verscheidene |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
|---|---|
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | Aanpasbaar |
|---|---|
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Paneltype | Daken |