| Kleur | Verscheidene |
|---|---|
| anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | Hoog |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
|---|---|
| Breedte | 50-1130 mm |
| Waterdicht | - Jawel. |
| Anti-veroudering | - Jawel. |
| lichtgewicht | - Jawel. |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
|---|---|
| Brandbestendig | - Jawel. |
| geluiddicht | - Jawel. |
| Kleur | Verscheidene |
| Breedte | 50-1130 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
|---|---|
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Gewicht | Aanpasbaar |
| Breedte | 1000 mm |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
| Duurzaamheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Paneltype | Dak |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| brandwerend | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Lange | Verscheidene |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Waterdicht | - Jawel. |
| Productnaam | koude opslagpu paneel |
| Vochtbestendigheid | - Jawel. |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |