| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
|---|---|
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Lange | verschillende |
| Lange | verschillende |
|---|---|
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | Aanpasbaar |
|---|---|
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Lange | Aanpasbaar |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
|---|---|
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Breedte | 50-1130 mm |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Het anti verouderen | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| brandwerend | - Ja, dat klopt. |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Geluidsisolatie | - Jawel. |
| Waterdicht | - Jawel. |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Warmteisolatie | - Jawel. |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
|---|---|
| Lange | verschillende |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Lange | verschillende |
| Kleur | verschillende |