| Dikte | Klantgericht |
|---|---|
| Maak waterdicht | Ja |
| Oppervlaktebehandeling | Klantgericht |
| Kleur | Klantgericht |
| Brandclassificatie | B1/B2 |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| durability | High |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| width | 50-1130mm |
| color | Various |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| Anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | hoog |
| Samenpersende Sterkte | >200Kpa |
|---|---|
| Geluidsisolatie | Ja |
| Brandclassificatie | B1/B2 |
| Dikte | Klantgericht |
| Vochtbestendigheid | Ja |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| width | 50-1130mm |
| lightweight | Yes |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| length | Various |
| anti-aging | Yes |
| color | Various |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Paneltype | Daken |
| Brandbeoordeling | B1/B2 |
| Brandbeoordeling | B1/B2 |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Waterdicht | - Jawel. |
| Lange | Aanpasbaar |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Brandclassificatie | B1/B2 |
|---|---|
| Maak waterdicht | Ja |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Oppervlaktebehandeling | Klantgericht |
| Breedte | Klantgericht |