| Paneltype | Daken |
|---|---|
| Brandbeoordeling | B1/B2 |
| Breedte | 1000 mm |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Paneltype | Daken |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
| Density | >45kg/m3 |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
| Breedte | 930-1130 mm |
|---|---|
| Warmtisolatie | Ja |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Brandclassificatie | B1/B2 |
| Waterdicht | Ja |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Vochtbestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Breedte | Klantgericht |
|---|---|
| Maak waterdicht | Ja |
| Oppervlaktebehandeling | Klantgericht |
| Gewicht | Klantgericht |
| Lengte | Klantgericht |
| MAAT | aangepast |
|---|---|
| Dikte | Aanpasbaar |
| Kleur | Diverse kleuren |
| Materiaal | Sandwich |
| heatproof | Ja |
| Breedte | Klantgericht |
|---|---|
| Structuur | Sandwich |
| Geluidsisolatie | Ja |
| Kleur | Klantgericht |
| Dikte | Gewicht |
| Installatie | Eenvoudig |
|---|---|
| Onderhoud | laag |
| heatproof | Ja |
| Vorm | Paneel |
| Dikte | Aanpasbaar |
| Dikte | Gewicht |
|---|---|
| Duurzaamheid | Ja |
| Comité Type | Dak |
| Breedte | Klantgericht |
| Hitteisolatie | Ja |