| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| materiaal | Polyurethaan |
| Kleur | aanpasbaar |
| Lange | Aanpasbaar |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Oppervlakte | Glanz |
|---|---|
| De rand | Afgeschuind |
| Onderhoud | Laag |
| heatproof | - Ja, dat klopt. |
| Installatie | Rustig aan. |
| Installation | Easy |
|---|---|
| Color | Various Colors |
| Heatproof | Yes |
| Groove | Four-Groove |
| Moistureproof | Yes |
| Density | >45kg/m3 |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
|---|---|
| Oppervlak | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | verschillende |
| Duurzaamheid | hoog |
| Waterdicht | - Jawel. |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Samendrukkracht | >200Kpa |
| Lange | Aanpasbaar |
| Vochtbestendigheid | - Jawel. |
| Onderhoud | Laag |
|---|---|
| Vochtbestendig | - Ja, dat klopt. |
| heatproof | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Verschillende kleuren |
| Dikte | Aanpasbaar |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Installatie | Rustig aan. |
| Oppervlakte | Glanz |
| heatproof | - Ja, dat klopt. |
| Shape | Panel |
|---|---|
| Durability | High |
| Installation | Easy |
| Size | Customized |
| Moistureproof | Yes |
| Heatproof | Yes |
|---|---|
| Maintenance | Low |
| Fireproof | Yes |
| Material | Sandwich |
| Moistureproof | Yes |