| De rand | Afgeschuind |
|---|---|
| Vorm | Panel |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kleur | Verschillende kleuren |
| vochtdicht | - Jawel. |
| Installatie | Rustig maar. |
|---|---|
| Brandbestendig | - Jawel. |
| vochtdicht | - Jawel. |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vorm | Panel |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Vochtbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | Aanpasbaar |
| Onderhoud | Laag |
| Oppervlakte | Glanz |
| Lange | Aanpasbaar |
|---|---|
| Gewicht | Aanpasbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Breedte | 1000 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Breedte | 1000 mm |
| Gewicht | Aanpasbaar |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | - Ja, dat klopt. |
| Structure | Sandwich |
|---|---|
| Thickness | 50/100/150/200mm |
| Surface Treatment | Customizable |
| Sound Insulation | Yes |
| Heat Insulation | Yes |
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Structuur | Sandwich |
| Paneltype | Daken |
| Gewicht | Aanpasbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Breedte | 50-1130 mm |
|---|---|
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlak | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
|---|---|
| Paneltype | Daken |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Breedte | 1000 mm |
| Structuur | Sandwich |