| Dichtheid | >45kg/m3 |
|---|---|
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Naam van het product | koude opslagpu paneel |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Warmteisolatie | - Jawel. |
| waterproof | Yes |
|---|---|
| Color | Customizable |
| fireproof | Yes |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| length | Customizable |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
| waterproof | Yes |
| Color | Customizable |
| length | Customizable |
| Naam van het product | koude opslagpu paneel |
|---|---|
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Breedte | 930-1130 mm |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Lange | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Naam van het product | koude opslagpu paneel |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Vochtbestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Naam van het product | koude opslagpu paneel |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Lange | Aanpasbaar |
| Naam van het product | koude opslagpu paneel |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Aanpasbaar |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| width | 1000mm |
| Color | Customizable |
| waterproof | Yes |
| fireproof | Yes |
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
|---|---|
| length | Customizable |
| fireproof | Yes |
| width | 1000mm |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| Geluidsisolatie | - Jawel. |
|---|---|
| Lange | Aanpasbaar |
| Breedte | 930-1130 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Vochtbestendigheid | - Jawel. |