| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlaktebehandeling | Klantgericht |
|---|---|
| Kleur | Klantgericht |
| Samenpersende Sterkte | >200Kpa |
| Brandclassificatie | B1/B2 |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Structure | Sandwich |
|---|---|
| Waterproof | Yes |
| Surface Treatment | Customizable |
| Sound Insulation | Yes |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Vochtbestendigheid | - Jawel. |
| Warmteisolatie | - Jawel. |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Productnaam | koude opslagpu paneel |
|---|---|
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Vochtbestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Lange | Aanpasbaar |
| Breedte | 1000 mm |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Kern | PU+Rock de Wol van Wol/PU +glass |
| Lange | Aanpasbaar |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kern | PU+Rock de Wol van Wol/PU +glass |
| Breedte | 1000 mm |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Lange | Aanpasbaar |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Naam van het product | koude opslagpu paneel |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Breedte | 1000 mm |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |