| Anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Lange | Verscheidene |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| Brandbeoordeling | B1/B2 |
|---|---|
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
| Breedte | 1000 mm |
| Structuur | Sandwich |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Installatie | Rustig aan. |
| Kleur | Verschillende kleuren |
| De rand | Afgeschuind |
| Vochtbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Lengte | Klantgericht |
|---|---|
| Geluidsisolatie | Ja |
| Hitteisolatie | Ja |
| Kleur | Klantgericht |
| Maak waterdicht | Ja |
| heatproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Oppervlakte | Glanz |
| Groef | Vier-groef |
| Geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Verschillende kleuren |
| Vorm | Panel |
|---|---|
| Vochtbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | Aanpasbaar |
| Installatie | Rustig aan. |
| Groef | Vier-groef |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Onderhoud | Laag |
| heatproof | - Ja, dat klopt. |
| Vochtbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Groef | Vier-groef |
| Paneltype | Daken |
|---|---|
| Brandbeoordeling | B1/B2 |
| Breedte | 1000 mm |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Lange | Aanpasbaar |
| Breedte | 930-1130 mm |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Paneltype | Daken |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |