| Onderhoud | Laag |
|---|---|
| Installatie | makkelijk. |
| De rand | Afgeschuind |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| heatproof | - Ja, dat klopt. |
| Brandclassificatie | B1/B2 |
|---|---|
| Samenpersende Sterkte | >200Kpa |
| Dikte | Klantgericht |
| Geluidsisolatie | Ja |
| Lengte | Klantgericht |
| Kleur | Verschillende kleuren |
|---|---|
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| heatproof | - Ja, dat klopt. |
| Installatie | Rustig aan. |
| Grootte | Op maat |
| Breedte | 930-1130 mm |
|---|---|
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Brandbeoordeling | B1/B2 |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Sandwich |
|---|---|
| Vorm | Panel |
| Dikte | Aanpasbaar |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Onderhoud | Laag |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Onderhoud | Laag |
| Dikte | Aanpasbaar |
| Groef | Vier-groef |
| heatproof | - Ja, dat klopt. |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Vochtbestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Breedte | Klantgericht |
|---|---|
| Maak waterdicht | Ja |
| Oppervlaktebehandeling | Klantgericht |
| Gewicht | Klantgericht |
| Lengte | Klantgericht |
| Size | Customized |
|---|---|
| Thickness | Customizable |
| Color | Various Colors |
| Material | Sandwich |
| Heatproof | Yes |
| Breedte | Klantgericht |
|---|---|
| Structuur | Sandwich |
| Geluidsisolatie | Ja |
| Kleur | Klantgericht |
| Dikte | Gewicht |