PIR-sandwichpanelen/PUR-sandwichpanelen
| Naam | PIR-sandwichpanelen |
| Inwendige metaal | PPGI |
| Buitenmetalen | PPGI/Al-legering/SS |
| Kern | PUR/PIR |
| Metalen dikte | 0.4*-0.8mm |
| Dikte van de kern | 40/50/60/70/75/100/150/200 mm |
| Plaats van oorsprong | China |
| Brandbestendig | B1 |
| Kleur | Naar uw vraag. |
| Toeleveringskapaciteit | 10000 m/dag |
| Pakket | Standaardpakket of op maat |
| Leveringstermijn | 25 dagen |
![]()
![]()
Gebruik
De PIR/PUR sandwich panelen worden gebruikt voor koelkamer opslag, zoals het vlees, groenten, vis, zeevruchten, laboratoria, medisch magazijn, high-end architectuur.
Pakket
Doorzichtige folie tegenover de sandwichpanelen/witte dikke folie die de sandwichpanelen bedekt/film die de panelen doortrekt, vervolgens een band om de verpakking in pallets te versterken.Alle pakketten gebruiken EPS om de sandwichpanelen goed te beschermen..
Aflevering
De PUR/PIR meestal levering in 25 dagen, behalve groot project. En levering in 40HQ container als gevolg van de goederen niet zwaar.