| Naam | Sandwichpanelen voor schoonmaakruimte |
|---|---|
| Gezicht/achter | Metaal/SS/Al-legering |
| Kern | Steenwol/glaswol/PUR/PIR/honingraat/zo-mg |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte van metaal | 0.40.8mm |
| Naam | 980/1180 mm breedte sandwichpanelen voor schoonmaakruimtes |
|---|---|
| Gezicht/achter | Metaal/SS/Al-legering |
| Kern | Steenwol/glaswol/PUR/PIR/honingraat/zo-mg |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte van metaal | 0.40.8mm |
| Warmtisolatie | Ja |
|---|---|
| Lichtgewicht | Ja |
| Anti-veroudering | Ja |
| Anti-corrosie | Ja |
| Vuurvast | Ja |
| Installatie | Eenvoudig |
|---|---|
| Onderhoud | laag |
| heatproof | Ja |
| Vorm | Paneel |
| Dikte | Aanpasbaar |
| Naam | De Sandwichcomités van de rotswol |
|---|---|
| Breedte dekking | 950/980/1000/1100/1150/1200 |
| Kern | Roack-wol |
| Type | Dak-/muursysteem |
| Vuurvast | Van categorie B |