| Lange | Aanpasbaar |
|---|---|
| Gewicht | Aanpasbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | Aanpasbaar |
|---|---|
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Paneltype | Daken |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| length | Various |
| anti-aging | Yes |
| color | Various |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Brandbeoordeling | B1/B2 |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Lange | Aanpasbaar |
| Rand | Afgeschud |
|---|---|
| Vorm | Paneel |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kleur | Diverse kleuren |
| Vochtvrij | Ja |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Breedte | 1000 mm |
| Gewicht | Aanpasbaar |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Paneltype | Dak |
| Materiaal | PU/PU+rotswol/PU+glaswol |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Breedte | 1000 mm |
| Structuur | Sandwich |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Width | 1000mm |
|---|---|
| Sound Insulation | Yes |
| Color | Customizable |
| Length | Customizable |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |