| Kleur | Verschillende kleuren |
|---|---|
| De rand | Afgeschuind |
| Onderhoud | Laag |
| Materiaal | Sandwich |
| groef | Vier-groef |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Breedte | 1000 mm |
| Structuur | Sandwich |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| fireproof | Yes |
| lightweight | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| anti-corrosion | Yes |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Dikte | 50/100/150/200 mm |
|---|---|
| Lange | Aanpasbaar |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | - Ja, dat klopt. |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| width | 50-1130mm |
| lightweight | Yes |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |