| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Lange | Aanpasbaar |
| Naam van het product | koude opslagpu paneel |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
|---|---|
| Geluidsisolatie | - Jawel. |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Waterdicht | - Jawel. |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| materiaal | Polyurethaan |
| Kleur | aanpasbaar |
| Lange | Aanpasbaar |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Brandbeoordeling | B1/B2 |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Waterdicht | - Jawel. |
| Lange | Aanpasbaar |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Vochtbestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Naam van het product | koude opslagpu paneel |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| durability | High |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| width | 50-1130mm |
| color | Various |
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| length | Various |
| anti-aging | Yes |
| color | Various |