| Kleur | verschillende |
|---|---|
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| Breedte | 50-1130 mm |
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
|---|---|
| Oppervlak | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | verschillende |
| Duurzaamheid | hoog |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Anti-corrosie | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
| Type | Het Comité van de sandwichmuur |
|---|---|
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlakte | Kleurcoated board/staalcoated board/cement mortel cloth |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Lange | verschillende |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Lange | verschillende |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Anticorrosief | Ja |
| Anti-veroudert | Ja |
| Dikte | Divers |
| Geluiddicht | Ja |
| Installation | Easy |
|---|---|
| Fireproof | Yes |
| Shape | Panel |
| Surface | Smooth |
| Groove | Four-Groove |
| lightweight | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| anti-corrosion | Yes |
| durability | High |
| Duurzaamheid | ≥10 jaren |
|---|---|
| Dikte | 50/75/100mm |
| Installatiemethode | Schroeven/Kleefstof |
| Grootte | Klantgericht |
| Materiaal | Klantgericht |
| Dikte | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| Anti-veroudering | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | hoog |
| Lange | verschillende |