| Lange | Aanpasbaar |
|---|---|
| Vochtbestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Samendrukkracht | >200Kpa |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Geluidsisolatie | - Ja, dat klopt. |
| Vochtbestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Waterdicht | - Jawel. |
| Geluidsisolatie | - Jawel. |
| Vochtbestendigheid | - Jawel. |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
|---|---|
| Width | 930-1130mm |
| Sound Insulation | Yes |
| Moisture Resistance | Yes |
| Material | Polyurethane |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
|---|---|
| Dikte | Klantgericht |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Oppervlaktebehandeling | Klantgericht |
| Samenpersende Sterkte | >200Kpa |
| Geluidsisolatie | Ja |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Hitteisolatie | Ja |
| Kleur | Klantgericht |
| lightweight | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| anti-corrosion | Yes |
| durability | High |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |