| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Modelnummer | 50/75/100/150mm |
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Modelnummer | 50/75/100/150mm |
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Modelnummer | 50/75/100/150mm |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Waterdicht | - Jawel. |
| Productnaam | koude opslagpu paneel |
| Vochtbestendigheid | - Jawel. |
| Productnaam | koude opslagpu paneel |
|---|---|
| Samendrukkracht | >200Kpa |
| Geluidsisolatie | - Jawel. |
| Lange | Aanpasbaar |
| Waterdicht | - Jawel. |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Geluidsisolatie | - Jawel. |
| Waterdicht | - Jawel. |
| Oppervlaktebehandeling | Aanpasbaar |
| Warmteisolatie | - Jawel. |
| Vochtbestendigheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | aanpasbaar |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | aanpasbaar |
| Naam van het product | koude opslagpu paneel |