| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Levertijd | 20-30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C |
| Plaats van herkomst | Shandong Province, China |
| Merknaam | Shandong Changyuan |
| Lengte | Klantgericht |
|---|---|
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Productnaam | koude opslagpu paneel |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Hitteisolatie | Ja |
| Dikte | Klantgericht |
|---|---|
| Vochtbestendigheid | Ja |
| Maak waterdicht | Ja |
| Productnaam | koude opslagpu paneel |
| Breedte | Klantgericht |
| Warmteisolatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Samendrukkracht | >200Kpa |
| Vochtbestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Samenpersende Sterkte | >200Kpa |
|---|---|
| Geluidsisolatie | Ja |
| Brandclassificatie | B1/B2 |
| Dikte | Klantgericht |
| Vochtbestendigheid | Ja |
| Breedte | 930-1130 mm |
|---|---|
| Samendrukkracht | >200Kpa |
| Dikte | 100/150/200/250mm |
| Dichtheid | >45kg/m3 |
| Kleur | Aanpasbaar |